Mūsu darbi

Veikto darbu galerija aptuvenā hronoloģiskā secībā.

Putnu paviljons, kuru Alūksnes pils parkā izveidoja pēc Aleksandra Jozefa fon Fītinghofa sievas lūgumu. Un mēs to atjaunojām pēc Alūksnes pašvaldības lūguma.

Privātmāja Vīnes pievārtē ar individuāla dizaina kaltu žogu un vārtiņiem. Vēl šeit izgatavotas kāpņu margas, balkona margas, dārza nožogojumi.

Mūsu izpildījums dizainera veidotiem plauktiem, puķu sienai un spoguļiem elegantā skaistumkopšanas salonā Valmierā.

Ar rokām formēts un fakturēts kapara kamīns, izgatavots pēc pasūtītāja skices un savienojuma šuvēs kniedēts ar kapara kniedēm.

KIRSON Design Group parūpējusies, lai jaunajā LIDO restorānā būtu skaists interjers un patīkama gaisotne. Mēs palīdzējām izgatavojot metāla krēslus, sadalošās sienas, puķu podu turētājus, puķu kastes, garderobes mēbeles un letes elementus.

Lāzerdermatoloģijas klīnika Era Esthetic iekārtoja jaunas telpas un vēlējās durvju ailēm slīpēta kapara apdari. Kapara loksnes ir līmētas un apstrādātas ar laku.

Arhitekta Martin Edler von Schiffer izstrādāti krāšņi un lieli vārti ar stikla mozaīkas elementiem un kaltas franču balkonu margas jaunā ciematā Piņķos.

Vēsturiskās ēkas rekonstrukcija pārveidojot to par Zuzeum mākslas muzeju. Mēs veicām esošo iekšējo kāpņu margu rekonstrukciju, izgatavojām jaunas terases margas un rekonstruējām ieejas mezglu.

Arhitekts radījis šo ēku ansambli apvienojot UNESCO koka arhitektūras mantojumu ar mūsdienu tehnoloģijām un ikdienas dzīvi.
Mēs veidojām dažādus metāla risinājumus – margas, kāpnes, interjera priekšmetus, pergolas, aizsargbarjeras, puķukastes.